Zde se nacházíte: Home > ČSO/Birdlife > Info pro členy
Podkategorie:

Informace pro členy ČSO

Kategorie: Info pro členy

Hledáme náhradu za odcházejícího kolegu, který je zodpovědný za funkčnost databází a na nich postavených aplikací (web, android) pro sběr dat o ptácích (Faunistická databáze ČSO vč. specializovaných modulů) a za přípravu nového webu ČSO (Wordpress).

Programátor u nás není pouhý stroj na kód, ale někdo, kdo vyvíjí produkty, které se používají, a do velké míry rozhoduje o jejich posunu vpřed.

Kategorie: Info pro členy

ČSO vyhlašuje konkurz na Koordinátora Celoevropského monitoringu běžných druhů ptáků. Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní projekt vyžadující komunikaci v angličtině, zveřejňujeme i tuto výzvu v angličtině.

Kategorie: Info pro členy

Upozornění pro návštěvníky kanceláře ČSO (Na Bělidle 34, Praha 5-Smíchov): během prázdnin budeme mít z důvodu čerpání dovolených v kanceláři omezený provoz. Před případnou osobní návštěvou (i během otevíracích hodin) si prosím předem telefonicky ověřte, zda je kancelář otevřena.
Děkujeme za pochopení!

Kategorie: Info pro členy

picK sehrané dvojici Klára Hlubocká a retrívr Sam přibyl v úterý 20. června další parťák. Tím se stalo sedmitýdenní štěně Chesapeake Bay retrívra z chovatelské stanice Libami. Psovodka projektu PannonEagle Life Klára ho vybrala na základě výsledků vlastních testů a doporučení chovatelů a zároveň pro něj vybrala i jedno ze jmen navržených fanoušky ČSO. Psí kluk, který bude vycvičen pro hledání otrávených nástrah a jejich obětí, kterými se stávají často vzácní a kriticky ohrožení dravci, dostal jméno Victory (Vítězství).

Kategorie: Info pro členy

Evropská unie zažívá velkou krizi. Mnohé z nedávných událostí, jako je volba Velké Británie opustit EU, ústavní krize některých členských států nebo nestabilní ekonomika spojená se zvolením Donalda Trumpa za prezidenta USA, změnily historii a přivedly Evropu na rozcestí. V dubnu předložil předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker Bílou knihu o budoucnosti Evropy, včetně pěti scénářů pro následné diskuse o našem budoucím směřování.

Následující ...


    © Česká společnost ornitologická 2002-2017
    Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce. ISSN 1803-6791