Zde se nacházíte: Home > ČSO/Birdlife > Info pro členy
Podkategorie:

Informace pro členy ČSO

... Předchozí
Kategorie: Info pro členy

Pro letošní rok vybrala komise k podpoře pět projektů. Pokračovat bude mapování ptáků na Českobudějovických rybnících a zvýšené pozornosti se dočkají chocholouši, dudci, vodouši rudonozí a orli křiklaví.

Kategorie: Info pro členy

Dne 20. března letošního roku se dožívá 90. narozenin jeden z nejstarších kroužkovatelů, pan Bořivoj Holínek. Mladým kroužkovatelům jeho jméno asi už nic neříká, starší kroužkovatelé a členové České společnosti ornitologické však jistě rádi zavzpomínají. A protože k nim patřím i já, chci tak učinit alespoň krátkou písemnou formou.

Kategorie: Info pro členy

Jarní členská schůze ČSO se uskuteční v sobotu 11. března 2017 od 10 hodin v sále ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 (budova naproti železniční stanici Praha-Vršovice). V případě, že se do půl hodiny po začátku nesejde nadpoloviční většina členů, začíná od 10:31 náhradní členská schůze.

Kategorie: Info pro členy

Při celostátní ornitologické konferenci ČSO „Každý pták se počítá“, která proběhla ve dnech 14. – 16. 10. 2016, bylo využito pořizování videozáznamu jednotlivých přednášek a dalšího odborného programu konference. Nahrávky přednášek z konference jsou nyní ke zhlédnutí online na YouTube.

Následující ...


    © Česká společnost ornitologická 2002-2017
    Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce. ISSN 1803-6791