Zde se nacházíte: Home > ČSO/Birdlife > Info pro členy
Podkategorie:

Informace pro členy ČSO

... Předchozí
Kategorie: Info pro členy

picVýchodočeská pobočka České společnosti ornitologické a Východočeské muzeum v Pardubicích vydaly s podporou Pardubického kraje 25. číslo ornitologického časopisu Panurus.

Kategorie: Info pro členy

picPočet smrtelných překážek ze skla a průhledných laminátů se v krajině i v našich městech a obcích zvyšuje. Tento lokální projekt si vzal za cíl zmapovat nebezpečně stavby, upozornit na ně a zajistit s pomocí jejich majitelů nápravu. S podporou z Malých členských grantů České společnosti ornitologické pokračujeme v úspěšném projektu z roku 2015.

Kategorie: Info pro členy


Zimující vodní ptáci na severu Polska, středomořská avifauna v hnízdním období v Černé Hoře, jarní Poodří nebo podzimní Tovačov. Nebo dáte raději přednost birdwatchingu v exotickém Ománu? Prohlédněte si pestrou nabídku členských exkurzí pro příští rok a vyberte si tu nejlepší pro vás!

Kategorie: Info pro členy

Dne 15. 10. 2016 se na zámku v Mikulově v rámci konference k 90. letům založení ČSO „Každý pták se počítá“ uskutečnilo zasedání podzimní členské schůze, nejvyššího orgánu České společnosti ornitologické, svolané dle § 257 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Schůze byla zahájena v 9:30. Na začátku ředitel kanceláře ČSO, Zdeněk Vermouzek, členům připomněl, že zasedání náhradní členské schůze kvůli zajištění usnášeníschopnosti začne v 10:01.

Následující ...